El nostre equip mèdic participa en el Congrés Mundial de Medicina Perinatal

Nuestro equipo médico participa en el Congreso Mundial de Medicina Perinatal

El nostre equip mèdic participa en el Congrés Mundial de Medicina Perinatal

El Dr. Bernat Serra, consultor sènior del Servei d’Obstetrícia, i la Dra. Pilar Prats, Directora de R+D+i d’Obstetrícia Clínica del Departament d’Obstetrícia Ginecologia i Reproducció de l’Hospital Universitari Dexeus han participat en el Congrés Mundial de Medicina perinatal que s’ha celebrat a Milà aquest mes, del 7 al 10 de maig.

Nuestro equipo médico participa en el Congreso Mundial de Medicina Perinatal

La Dra. Prats va presentat una comunicació oral sobre l’estratègia de cribratge de aneuploidíes en pacients amb un diagnòstic preimplantacional previ i el Dr. Bernat Serra ha coordinat una sessió sobre maduració pulmonar fetal i ha impartit una conferència sobre el maneig del trencament prematur de membranes en el període preterme tardà.

Al certamen ha assistit més de 2.500 experts de més de 100 països de tot el món. Ho organitza l’Associació Mundial de Medicina Perinatal (WAPM) en coordinació amb la Fundació de Medicina Perinatal (PMF), en col·laboració amb la Societat Italiana d’Ecografia en Obstetrícia i Ginecologia (SIEOG).

Congreso Mundial de Medicina Perinatal: Dra. Pilar Prats

¿Cómo podemos ayudarte?

Te informamos que los datos de carácter personal que proporciones rellenando el presente formulario serán tratados por Fundación Dexeus Mujer como responsable de esta web. La finalidad de la recogida y tratamiento de estos datos es contactar contigo en referencia a tu solicitud y en caso de que expresamente nos autorices enviarte información sobre actividades, promociones y/o servicios y nuestro boletín informativo periódico. La legitimación se realiza a través del consentimiento del interesado. Podrás ejercer tus derechos de acceso, rectificación, limitación y suprimir los datos ante el delegado de protección de datos en dpd@dexeus.com así como el derecho a presentar una reclamación ante una autoridad de control. Puedes consultar la información adicional y detallada sobre Protección de Datos en nuestra política de privacidad.

How can we help you?

We inform you that the personal data that you provide by filling in this form will be treated by Dexeus Mujer Foundation as responsible for this website. The purpose of collecting and processing this data is to contact you regarding your request and in the event that you expressly authorize us to send you information on activities, promotions and / or services and our periodic newsletter. The legitimation is carried out through the consent of the interested party. You can exercise your rights of access, rectification, limitation and delete the data before the data protection officer at dpd@dexeus.com as well as the right to file a claim with a control authority. You can consult the additional and detailed information on Data Protection in our privacy policy.

Com et podem ajudar?

T'informem que les dades de caràcter personal que ens facilitis omplint aquest formulari seran tractades per Fundació Dexeus Dona com a responsable d'aquesta web. La finalitat de la recollida i tractament d'aquestes dades és contactar amb tu en referència a la teva sol·licitud i, en cas que expressament ens hi autoritzis, enviar-te informació sobre activitats, promocions i/o serveis i el nostre butlletí informatiu periòdic. La legitimació es fa a través del consentiment de l'interessat. Podràs exercir els teus drets d'accés, rectificació, limitació i supressió de les dades davant el delegat de protecció de dades a dpd@dexeus.com, i també podràs exercir el dret a presentar una reclamació davant una autoritat de control. Pots consultar la informació addicional i detallada sobre Protecció de Dades en la nostra política de privacitat.